Kosmetyki Dla Domu KLAREKO opracowujemy tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska. Starannie dobieramy składniki. Codziennie kontrolujemy jakość i stężenie każdej substancji.

🍃

Dajmy oddech Matce Ziemi…
Zadbałyśmy także o opakowania. Butelki są wielorazowego użytku. Z całego serducha zachęcamy, abyście podczas kolejnych zakupów wybrali Kosmetyki Dla Domu KLAREKO w szklanych lub papierowych opakowaniach uzupełniających.

♻️

Jeśli zdecydujecie się na wyrzucenie opakowania, pamiętajcie, że wszystkie nasze opakowania podlegają recyklingowi. Kontynuacja naszych eko działań leży teraz w Waszych rękach. Po zużyciu wyrzućcie kartoniki i papierowe torebki do kosza na papier, a butelki, woreczki i zakrętki do pojemnika na plastik. Słoiki przekażcie do miejsc, w których zbierane są takie opakowania lub wyrzućcie do pojemnika na szkło. Drewniane miarki zrobione są z czystego drewna, dlatego wykorzystajcie je ponownie lub wyrzućcie do pojemnika z odpadami zmieszanymi lub na kompostownik.

💚

Pomóżmy innym…
W niektórych miastach zakrętki zbierane są na rehabilitację dzieci. Znajdźcie takie miejsce i połączcie ekologiczne działanie z pomocą potrzebującym. Jeśli nie wiecie gdzie oddać zakrętki, zbierzcie ich większą ilość (np. w pudełko po butach) i odeślijcie do nas na adres Mulieres sp. z o.o., ul. Dworcowa 3, 10-413 Olsztyn.