Ekologiczne środki czystości a społeczna odpowiedzialność biznesu Corporate Social Responsibility w skrócie CSR.

Stosując Ekologiczne środki czystości w swojej firmie możesz rozszerzyć strategię CSR odpowiedzialnie budując swój wizerunek i dobre relacje z otoczeniem.

Wzrastająca świadomość społeczna konsumentów powoduje, iż w swoich wyborach kierują się oni także zaufaniem do danej firmy i jej wizerunkiem. Duży wzrost grupy konsumentów zwracających uwagę na ekologiczność produktu lub usługi, przestrzeganie zasad społecznej odpowiedzialności w procesie jego wytworzenia oraz ogólną reputację firmy determinuje ich wybory podczas procesu wyboru usługi czy produktu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku przygotowałyśmy ofertę skierowaną  dla przedsiębiorców którzy chcieliby wprowadzić działania CSR w swoich przedsiębiorstwach lub rozszerzyć je o działania ekologiczne ale nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.

Nasza oferta ekologicznych środków czystości idealnie wpasuje się w Państwa działania nie podnosząc przy tym kosztów prowadzenia działalności biznesowej, gdyż wymienicie środki czystości stosowane do tej pory na ekologiczne.

Świetnym przykładem jest biuro rachunkowe  Olsztyn które po wymianie stosowanych środków czystości na ekologiczne oraz szerokiej kampanii informacyjnej o swoich działaniach CSR zanotowało wiele przyjaznych i wartościowych komentarzy w sieciach społecznościowych co z pewnością będzie miało wymierne korzyści w pozyskiwaniu nowych lojalnych klientów.

Zapraszamy do współpracy biura rachunkowe, doradców podatkowych i finansowych, księgowych, firmy budowlane,  pensjonaty, hotele, gabinety lekarskie z Warmii i mazur, Olsztyna i okolic do współpracy.

Dzięki wprowadzeniu naszych ekologicznych środków czystości w Państwa firmie wzrośnie jej konkurencyjność gdyż  zasada odpowiedzialnego biznesu to jeden z atutów, dzięki którym firmy zdobywają przewagę konkurencyjną. Przejrzysta polityka CSR może być jednym ze sposobów budowania swojej pozycji na rynku lokalnym, gdzie stale rosnące oczekiwania dotyczące spełniania standardów odpowiedzialnego biznesu są coraz bardziej oczywiste.

Tag:

Firmy stosujące ekologiczne środki czystości:

biuro rachunkowe olsztyn, www biurorachunkowe ol pl, www www biurorachunkowe ol pl, http biurorachunkowe ol pl, prefbud, glazowisko